Учні престижного ліцею провели відкритий урок для Попова, щоб отримати класи для навчання

Дата публікації
Перегляди
1638
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Учні престижного ліцею провели відкритий урок для Попова, щоб отримати класи для навчання

Батьки і діти захищали своє право на освіту

Поки що дітям бракує місця для навчання.

Учні одного з найкращих ліцеїв України "Інтелект" під стінами мерії провели для очільника столиці відкритий урок на тему "Чи потрібен інтелект Україні", - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Діти просили владу виділити їм класи для навчання, бо вже за місяць їм просто нікуди буде сідати за парти. Їхні батьки кажуть, набір до престижного навчального закладу збільшили, а умов для навчання не створили.

Під стінами київської адміністрації старшокласники нагадували очільнику міста про свої права на освіту. Молодші школярі місця на урок займали прямо на сходах, а їхні батьки озброїлися плакатами. Кажуть, що під просто неба та під стінами мерії можуть розпочати новий навчальний рік, бо двоповерхове приміщення їхнього ліцею вміщує лише 300 учнів, а з першого вересня туди має прийти майже тисяча дітей.

Раніше учні мали навчатися в новобудові, проте обіцянки влади так і залишилися невиконаними за місяць до початку навчання. Утім, на місці головний виконавець робіт Олег Гнітецький ТСН запевнив, що тут майже все готове до початку навчання. Лишилися хіба косметичні роботи у дворі, а класи всередині вже ладнають.

Зауважимо, що серед випускників ліцею є стипендіати Президентів України та США, лауреати премій ООН, майже 100 випускників вибороли гранти на навчання в провідних вишах світу. А за результатами ЗНО 2011-го року заклад був найкращим в Україні. Не дивно, що охочих здобувати знання саме в цьому ліцеї більшає, каже директор освітнього департаменту КМДА Оксана Добровольска, проте вона не знає, хто дозволив без належних умов для навчання набирати дітей.

Усього місяць залишився до початку нового навчального року, а дітям одного з кращих навчальних закладів України ніде сідати за парти. Батьки обіцяють, що якщо влада не почує їхні прохання, то Перший дзвінок вони знову влаштують під стінами мерії.

Нагадаємо, що в Україні батьків змушують платити за "безкоштовне" навчання в школі.

Кореспондент ТСН Ганна Бока.  

Учні київського ліцею провели урок для Попова

Учні київського ліцею провели урок для Попова

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
1638
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація