У Жовтневому палаці зголоднілі мітингувальники наминають канапки та сплять на мармуровій підлозі

Дата публікації
Перегляди
2581
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Жовтневому палаці зголоднілі мітингувальники наминають канапки та сплять на мармуровій підлозі

Адміністрація закладу переконує мітингувальників, що в них - не готель

Прихильники євроінтеграції отримали новий табір.

Міжнародний центр культури і мистецтв у столиці, більше знаний як Жовтневий палац, уже добу як став притулком для мітингувальників. Частину будівлі майданівці захопили вчора ввечері, точніше не захопили, бо зайшли мирно, без сутичок. У фойє амфітеатру та класах для хореографії облаштували нічліг. Залишати будівлю вони не збираються. А от керівники Жовтневого бояться, що тимчасовий табір може зірвати вже давно заплановані концерти, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під величезними люстрами на мармурі вони повкладалися спати. У фойє амфітеатру тепер є табір мітингувальників. Сотні гостей потягнулися до палацу культуру не за мистецтвом, а через гарячий чай та чималий асортимент їжі. Зголоднілі наминають за обидві щоки. На імпровізованій кухні ледве встигають канапки робити.

У класах хореографії поселились мітингувальники: ковдри, особисті речі, туалетний папір, у кутку стоїть самотнє фортепіано. Одні збираються на мітинг, інші - солодко сплять. Мітингувальники кажуть, що поводяться чемно і нічого не псують. Зізнаються, що тут радше гріються, ніж сплять.

Напередодні ввечері сюди мітингувальників привели опозиційні депутати. Координатори табору переконані, люди мають право тут ночувати

А от адміністрація закладу непроханим гостям не рада. Хвилюються, що люди можуть зірвати заплановані концерти. Пʼятого грудня в них має відбутися творчий вечір Володимира Познера, далі вистави, підготовка до Новорічних свят та концерт Гребенщикова.

Виганяти силою їх не будуть, сподіваються, що поселенці підуть самі. Поки що жоден концерт не скасовано, проте декому із зірок від такого сусідства лячно.

Нагадаємо, що у "штабі революції" в Київраді мітингувальники їдять зі "шведського столу" та сплять на підлозі

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська.

Адміністрація Жовтневого палацу хоче випровадження мітингарів

Адміністрація Жовтневого палацу хоче випровадження мітингарів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2581
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація