У ЖК Podil Plaza Residence відкриється елітний торгівельно-офісний центр Реклама

У ЖК Podil Plaza Residence відкриється елітний торгівельно-офісний центр

У центрі Києва на вулиці Глибочицька в новому житловому комплексі Поділ Плаза Резіденс розміститься торгово-офісний центр – місце бізнес-еліти і цінителів luxury-брендів.

Тут будуть створені всі умови для ідеального шопінгу всесвітньо відомих брендів і організації бізнесу на найвищому рівні. У комплексі Поділ Плаза Резіденс будуть офісні приміщення класу А, а також модні галереї популярних luxury-марок, ресторани і магазини вишуканою гастрономії, зібрані в одному місці.

Сам торгівельно-офісний центр буде невід'ємною частиною проекту житлового комплексу Podil Plaza Residence. Архітектори та дизайнери втілили в ньому останні технології будівельної думки. Утеплені стіни з навісною вентильованою системою і елементами фасадного скла, будуть виглядати одночасно величавими і повітряними. Головна унікальність проекту Podil Plaza Residence в тому, що мешканці ЖК можуть вирішувати всі свої справи, не залишаючи його красивою території, що охороняється. У Podil Plaza Residence для цього передбачено все.

На першому рівні до послуг мешканців та  їх гостей - фаст-фуди, кафе і ресторани. Тут є можливість провести приємний вечір з родиною та друзями, організувати неформальну бізнес-зустріч або відзначити щасливі сімейні події. На другому рівні розташується супермаркет преміум-класу з широким асортиментом якісних продуктів харчування, доставлених з усіх куточків світу, а також магазини елітного алкоголю і сигар. Рівнем вище - галерея бутіків одягу, взуття, аксесуарів і косметики популярних luxury-брендів. Весь четвертий рівень займе спортивний комплекс площею 5 000 кв. м з басейном, тренажерними залами і SPA-зоною, де клієнти зможуть отримати весь спектр послуг по здоров'ю і красі. Під організацію бізнесу виділено п'ятий рівень ЖК, де розмістяться офісні приміщення А-класу.

Територія житлового комплексу Podil Plaza Residence закрита від сторонніх, що гарантує затишок, спокій і безпеку. Комплекс спроектований за принципом "закритого двору", вміщує багаторівневий паркінг для власників квартир, офісів та їх гостей. Внутрішній простір поділено на "дорослу" і "дитячу" території. У "дитячої" частини - різноманітні майданчики для ігор на свіжому повітрі, в дорослому - зручні лавочки в оточенні квіткових композицій і багаторічних рослин.

ЖК Podil Plaza Residence по праву іменується резиденцією - його площі створені для комфортного відпочинку і роботи.

Наступна публікація