У житловому кварталі "Новопечерські Липки" відбулось грандіозне відкриття четвертої черги будівництва Новини компаній

У житловому кварталі "Новопечерські Липки" відбулось грандіозне відкриття  четвертої черги будівництва

Окрасою урочистого відкриття став фінал Національного конкурсу краси та таланту "Королева України", експертне журі якого  визначило найбільш вродливу та талановиту представницю нашої країни у 2016 році.

19 травня 2016 року у столичному житловому кварталі "Новопечерські Липки" відбулось грандіозне відкриття 4 черги будівництва , а також пройшла презентація нової, 5 черги кварталу, яка буде представлена ринку столиці у особливому для українського ринку нерухомості форматі – кондомініум.

Це комбінація унікального облаштування внутрішньобудинкової території у поєднанні із розгалуженими інфраструктурними можливостями комплексу. Відкриття пройшло на центральній площі кварталу – в оточенні світломузичних фонтанів. Спеціально для заходу була збудована гігантська концертна сцена та подіум, а також місця для відпочинку гостей.

Гості вечора, а це відомі представники шоу-бізнесу, громадські діячі, представники ЗМІ та клієнти компанії, змогли самостійно оцінити переваги нової концепції кварталу "Новопечерські Липки", ознайомившись із інфраструктурними можливостями прямо на урочистому заході. Квартира шоу-рум, яку можна було оглянути у вже відкритій 4 черзі кварталу, наглядно продемонструвала всім бажаючим прекрасні видові характеристики, функціональне планування та ідейні дизайнерські задумки. 

Розважальну атмосферу вечора створювали легендарний Karl Frierson (гурт De Phazz), яскравий Oleynik, та відомий світу своїми мега-хітами Дан Балан.

У житловому кварталі "Новопечерські Липки" відбулось відкриття четвертої черги будівництва

У житловому кварталі "Новопечерські Липки" відбулось відкриття четвертої черги будівництва
Наступна публікація