У згорілій іномарці чиновниці з Києва не знайшли вибухівки

У згорілій іномарці чиновниці з Києва не знайшли вибухівки

Чиновниця стверджувала, що на неї було скоєно замах / Фото: СТБ

Правоохоронці спростовують інформацію Шульгіної щодо вибухового пристрою у її авто.

В автомобілі чиновниці Бориспільської РДА Катерини Шульгіної, який згорів напередодні, не знайшли залишків вибухових пристроїв. Про це повідомляє ГУМВС України в м. Києві.

"Експерти вилучили обгорілі елементи салону автомобіля для проведення відповідних експертиз та встановлення істинної причини події, що сталася. Вибухових речовин чи-то залишків вибухових пристроїв на місці не виявлено", - зазначили у столичній міліції.

Також у міліції назвали безпідставними твердження чиновниці щодо того, що її нібито намагалися підірвати у власному авто.


"Треба зазначити, що твердження окремих осіб, які не мають спеціальної освіти та підготовки, щодо закладення вибухівки у автомобіль, безпідставні. Відповідно, поширена інформація про підрив транспортного засобу не відповідає дійсності", - повідомили правоохоронці.

Стало відомо також, що у автомобілі було розбито переднє ліве скло, салон знищило полум'ям. Причини виникнення загоряння встановлюються. Експертиза триває.

Як стало відомо ТСН.ua з власних джерел у правоохоронних органах, Шульгіна не повідомила міліції про те, що їй нібито погрожували. Крім того, за даними міліції, очевидці події не чули жодного хлопка, який мав би супроводжувати вибух.


Водночас, у міліції не заперечують, що авто дійсно могли підпалити, проте остаточну відповідь має дати експертиза.

Як повідомлялося раніше, співробітниця Бориспільської РДА Катерина Шульгіна заявила про те, що її автомобіль підірвали невідомі, намагаючись її вбити. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація