У Яценюка створили комісію щодо ліквідації пожежі на нафтобазі під Васильковом
Очолив її глава ДСНС.
Постраждалим внаслідок пожежі обіцяють виділити кошти / © Reuters
Сьогодні на терміновому засідання Камбіну урядовці створили комісію, що займатиметься питаннями ліквідації пожежі на нафтобазі у Васильківському районі Київської області.
Для постраждалих внаслідок резонансної події виділять окремі кошти.
"КМУ створив урядову комісію, очолив глава ГСЧС Микола Чечоткін. З резервного фонду будуть виділені додаткові кошти на ліквідацію та постраждалим", - повідомив виконувач обов'язків прем'єр-міністра та віце-премєр В'ячеслав Кириленко.
Як повідомлялося раніше, розповсюдження вогню по лісопосадці біля нафтобази зупинено.