У Яценюка створили комісію щодо ліквідації пожежі на нафтобазі під Васильковом

Очолив її глава ДСНС.

Постраждалим внаслідок пожежі обіцяють виділити кошти

Постраждалим внаслідок пожежі обіцяють виділити кошти / © Reuters

Сьогодні на терміновому засідання Камбіну урядовці створили комісію, що займатиметься питаннями ліквідації пожежі на нафтобазі у Васильківському районі Київської області.

Для постраждалих внаслідок резонансної події виділять окремі кошти.

"КМУ створив урядову комісію, очолив глава ГСЧС Микола Чечоткін. З резервного фонду будуть виділені додаткові кошти на ліквідацію та постраждалим", - повідомив виконувач обов'язків прем'єр-міністра та віце-премєр В'ячеслав Кириленко.

Як повідомлялося раніше, розповсюдження вогню по лісопосадці біля нафтобази зупинено

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie