У військкоматах дорікнули вишам за довжелезні черги зі студентів

У військкоматах дорікнули вишам за довжелезні черги зі студентів

Молоді біля військових комісаріатів уже поменшало.

Військові комісаріати Києва перейшли на посилений режим праці. Замість одного приймального дня на тиждень тепер заклади працюють з відвідувачами у вівторок і четвер, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

А в найбільш завантаженому Солом'янському комісаріаті доносити документи можна в будь-який робочий день, заздалегідь домовившись із працівниками.

Військові комісаріати запрацювали у посиленому режимі

Військові комісаріати запрацювали у посиленому режимі

Такі зміни сталися після сюжету ТСН минулого тижня. Тоді журналіст Іван Гребенюк простояв цілу ніч із призовниками, які з вечора займали чергу аби вранці взяти потрібну довідку.

Тепер у військкоматах називають ті довжелезні черги з кількох сотень осіб наслідком тимчасової неузгодженості з вишами, які впродовж кількох днів випустили майже 15 тис. спеціалістів.

"Велика маса хлопців, яким надано термін в навчальних закладах виписатися з гуртожитків, повинні знятися з військового обліку. Ось ця взаємодія, якби вона була більш тісна з навчальними закладами, то необов'язково сюди і юнакам ходити. Паспортисти навчальних закладів могли б взяти усі документи і прийти сюди", - запевнив військовий комісар Києва Володимир Кидонь.

Як повідомлялося, восени в Україні відбудеться останній призов, після чого армія перейде на контракт.

Повʼязані теми:

Наступна публікація