У травні почнуть будувати "Повітряний експрес" із Києва у "Бориспіль"

У травні почнуть будувати "Повітряний експрес" із Києва у "Бориспіль"

Каськів розповів про київський "Повітряний експрес"

Також Каськів розповів про долю проекту LNG-Україна.

Проект "Повітряний експрес" перейде до стадії практичної реалізації найближчим часом.

Про це повідомив голова Держагентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів, пишуть Коментарі.

"В травні фізично почнеться будівництво цієї колії", - уточнив Каськів.

Він підкреслив, що у Держінвестпроекті чекають значних практичних результатів по п'ятьох проектах у найближчі 2-3 місяці.

Також Каськів зазначив, що найближчим часом будуть підписані необхідні договори з реалізації проекту LNG-Україна.

"За LNG-Україна у нас на найближчому тижні фіксуються зобов'язання, документи, за підсумками яких в першій половині наступного року на Чорноморському узбережжі вже буде плавуча платформа для прийому зрідженого газу", - повідомив глава Держінвестпроекта.

Каськів пояснив, що з початку роботи агентства пройшов 1 рік і 332 дні, а для реалізації подібних проектів потрібно як мінімум 2-3 роки, що, за його словами, пояснює темпи роботи по проектам.

Зазначимо, що запуск "Повітряного експреса" передбачає транспортне сполучення між Києвом і терміналом D аеропорту "Бориспіль" за допомогою швидкісної електрички.

Будівництво хотіли почати в травні 2011-го, потім восени, потім вже у грудні. З моменту запуску будівництво триватиме 18 місяців.

Раніше глава Держінвестпроекта заявляв, що проект технічного контракту щодо "Повітряного експреса", наданий китайськими партнерами, не в повній мірі відповідає очікуванням України.

Повʼязані теми:

Наступна публікація