У Святошині буде проведено конкурс інноваційних проектів

У Святошині буде проведено конкурс інноваційних проектів

У Святошині буде проведено конкурс інноваційних проектів / Фото: Getty Images/Fotobank

Киян закликали не витрачати часу дарма й долучитись до вирішення проблемних питань міста.

В Святошинському районі Києва буде проведений конкурс інноваційних проектів"Нове життя Святошино", щоб з'ясувати, які проблеми району мають бути вирішені в першу чергу і як мешканці району бачать шляхи вирішення цих проблем.

Ініціатором проведення такого конкурсу виступив кандидат у депутати Київської міської ради по 43-му мажоритарному округу м. Києва (Борщагівка) від партії "УДАР Віталія Кличка" Володимир Жмак.

"У нашому районі дуже багато ініціативної, талановитої та  прогресивної молоді. Багатьох я знаю особисто - на Борщагівці я виріс, тут живуть мої рідні та друзі. Зараз наша країна переживає переломний момент своєї історії, період докорінних змін. Упевнений, що Київ буде флагманом таких позитивних змін, тон перетворенням в усій Україні зададуть саме кияни. Але нам потрібно визначитися, що ми хочемо змінити в першу чергу. Тому я пропоную не витрачати часу дарма й вирішити ці питання за допомогою конкурсу інноваційних проектів. Кожен мешканець Святошинського району зможе взяти участь у конкурсі "Нове життя Святошина". Я готовий організувати публічне обговорення поданих проектів та допомогти реалізувати кращі з них - ті, за які проголосують святошинці", - сказав Володимир Жмак.

За його словами, подати ідею чи проект може кожен небайдужий ініціативний киянин. Для цього достатньо заповнити форму на сайті Володимира Жмака в розділі "Конкурс ідей "Нове життя Святошина". Або ж особисто принести проект в громадську приймальню кандидата за адресою бульвар Кольцова 14к.

На думку кандидата-"ударівця", такий конкурс стане дієвим інструментом розвитку громадянського суспільства. "Пора переходити від декларацій до реальних справ", - говорить Жмак. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація