У "Свободі" не збираються висувати Порошенка в мери Києва

У "Свободі" не збираються висувати Порошенка в мери Києва

"Свобода" не висуватиме Порошенка в мери Києва

Але обіцяли підтримати єдиного кандидата від опозиційних сил.

Народний депутат, головний юрист фракції "Свобода" Олег Махніцький стверджує, що опозиційні сили ще не визначили єдиного кандидата в мери Києва.

Про це він сказав в інтерв'ю "Главкому".

Так, відповідаючи на питання, чи підтримує "Свобода" кандидата на посаду мера Києва Петра Порошенка, Махніцький заявив: "Ще немає певного єдиного кандидата, тому про Порошенка нічого не можу сказати. Поки ще нічого погоджувати, адже немає виборчого процесу. Єдиний кандидат обов'язково буде, але хто ним стане, сказати важко".

Він зазначив, що це буде політичне рішення.

Махніцький не знає, чи підтримає "Свобода" кандидатуру Порошенка, якщо так зробить "Батьківщина".

"Це питання буде вирішувати політвиконком партії. Говорити про плюси і мінуси Порошенка не можу. У мене особисто до нього можуть бути застереження, але в інших - їх може не бути. Важливо, хто буде пропонувати Порошенка. Можна передбачити, що його буде висувати "Батьківщина", а якщо вони цього не зроблять? Звичайно, що "Свобода" висувати Порошенка в мери Києва не буде. У нас з Порошенком нічого спільного ніколи не було".

Раніше Порошенко заявив в ефірі "5 каналу", що опозиційні політичні сили визначилися з єдиним кандидатом на посаду Київського міського голови, але називати прізвище єдиного кандидата не став, відзначивши, що це повинні зробити лідери опозиції.

Повʼязані теми:

Наступна публікація