У сутичці біля Гостинного двору невідомі з кийками побили міліціонера

У сутичці біля Гостинного двору невідомі з кийками побили міліціонера

Біля Гостинного двору цілий день кипіли пристрасті

Директор Укрреставрації запевнив, що юрба молодиків з кийками – це приватна охорона будівлі.

За історичну будівлю на Подолі цілий день точилася боротьба між активістами-захисниками, групою невідомих в камуфляжі та міліцією, повідомляє ТСН.

Активісти кажуть, що група чоловіків у спецодязі з'явилась рано вранці і почала виганяти мирних протестувальників. В свою чергу у Укрреставрації кажуть, що це саме представники громадськості перші напали і охоронці були просто вимушені застосовувати сльозогінний газ.

"У охорони немає зброї, тому єдине, чим вони можуть охоронятися, можливо, був використаний газ. Я офіційно заявляю, що всі дозвільні документи на проведення робіт у нас є. На даний момент ми викликали міліцію, для того, щоб встановити факт і притягти до відповідальності тих, хто намагається проникнути на об'єкт", - сказав директор Укрреставрації Дмитро Ярич.

Міліція намагалася вгамувати пристрасті, але від приватної охорони дісталось і міліційному ватажку. Ситуація довкола залишається напруженою. Міліція пообіцяла чатувати біля Гостинного двору до ранку.

Нагадаємо,  сьогодні приблизно о 04.50 група невідомих (до 100 осіб) в шоломах і з гумовими кийками напала на активістів, мирно протестуючих проти знищення Гостинного двору.

Столичний Гостинний двір сьогодні брали штурмом

Столичний Гостинний двір сьогодні брали штурмом

Повʼязані теми:

Наступна публікація