У столиці знахабнілі злодії "чистять" квартири навіть у присутності господарів

У столиці знахабнілі злодії "чистять" квартири навіть у присутності господарів

Фахівці переконані, що міліція деморалізована і не може контролювати ситуацію

У Києві почастішали випадки грабіжництва.

У Києві почастішали випадки грабіжництва. У пошуках неуважних господарів злодії бігають від дверей до дверей і смикають за ручки. Коли знаходять незамкнені двері, виносять із квартири все, що можуть, навіть якщо господарі під час крадіжки знаходяться в сусідній кімнаті, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.  

Того дня Лариса була зайнята в кімнаті, донька вибігала на побачення. Хто мав зачинити двері на ключ, не з'ясували. Все сталося менше, ніж за півгодини. Винесли телевізор, музичний центр, сумку з грошима та документами і навіть кросівки.

Таких історій, як Ларисина, від початку року в столичній міліції чули майже три тисячі разів.

Цьогоріч, кажуть, із машин та кишень українців витягли вдвічі менше. Фахівець із безпеки переконаний, що така цифра є далекою від реальності.

У столиці почастішали крадіжки

У столиці почастішали крадіжки

"Люди не вірять в це, їм не хочеться, їм просто легше про це забути, про цей неприємний епізод, не хочеться переживати весь час, переповідати", - переконаний фахівець із безпеки Сергій Нестеренко.

Каже, кримінальний стрибок у постреволюційний та воєнний час - явище закономірне. Правоохоронці деморалізовані і не можуть контролювати ситуацію. Зупинити цей процес зможуть лише рішучі, навіть агресивні дії, а поки що кожен сам мусить дбати про власну безпеку.

Найперший союзник злодія - ваш мобільний. Він вас відволікає і робить легкою здобиччю. Сумки радять тримати біля себе та ніколи не втрачати пильності.

Як вже раніше повідомлялося, у Києві затримали найавторитетнішого злочинця в СНД.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна 

Повʼязані теми:

Наступна публікація