У столиці суд дозволив зводити черговий хмарочос з паркінгом прямо під Софією Київською

Дата публікації
Перегляди
1836
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У столиці суд дозволив зводити черговий хмарочос з паркінгом прямо під Софією Київською

Біля Софії Київської дозволили будівництво

Будинок з'явиться поблизу брами Заборовського.

Суд зобов'язав Київраду укласти з ТОВ "Докас" договір оренди ділянки поблизу Софії Київської для будівництва висотки, про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 26 лютого, повідомляють Наші Гроші.

Читайте: Влада вирішила захистити Лавру, Софію і дніпровські схили від будівельників

Це ділянка площею 0,23 га на перетині вул. Стрілецької та пров. Георгіївського, 9/11. Її цільове призначення – для будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом.

Зазначимо, що ця справа розглядалась судами неодноразово.

У липні 2007 року Київрада затвердила проект землеустрою щодо відведення ТОВ "Докас" в оренду на 5 років ділянки площею 0,23 га за рахунок міських земель.

За даними Головуправління земресурсів КМДА, нормативна грошова оцінка ділянки станом на 05.09.2007 року становить 13,92 млн грн.

Відповідно до договору фірма має передати місту 20% загальної площі квартир у побудованому будинку. Річна орендна плата за ділянку становить 4% від її нормативної оцінки.

У грудні 2007 року Київрада за головування Леоніда Черновецького і Олеся Довгого надала ТОВ "Докас" дозвіл на демонтаж майна, що перебуває на балансі "Київгазу", компенсувавши його вартість місту.

Крім того, у жовтні 2011 року Київрада передала громадянину Максиму Шнипку нежилий будинок площею 193,50 кв. м на вул. Стрілецькій/пров. Георгіївському, 9/11А. Натомість Шнипко передав місту нежилий будинок площею 193,5 кв. м на вул. Ярославів Вал, 14Е.

Раніше повідомлялося, що господарський суд Києва заборонив будівництво житлового комплексу на вулиці Гончара біля Національного заповідника "Софія Київська".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1836
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація