"Привіт з Києва" від "Першої приватної броварні"

"Привіт з Києва" від "Першої приватної броварні" Актуально

"Привіт з Києва" від "Першої приватної броварні"

Після усіх дегустацій і узгоджень рецептури вирішили зробити серію саме з чотирьох сортів / Фото: ТСН

Засновник "Першої приватної броварні" Андрій Мацола розповів про чотири сорти пінного, які символізуватимуть різні епохи та райони.

Привіт з Києва тепер можна передати не лише усно. В столиці відбулася презентація нового продукту, що має саме таку назву. В упаковці чотири сорти пінного. Кожен символізує певну історичну епоху або район столиці. 

"Я зібрав команду і озвучив цю ідею. Ідея всім сподобалася. Ми взяли час "на подумати". Коли ми зібралися всі за деякий час, кожен прийшов зі своєю ідеєю. І кожна ідея оказалася настільки різною, що ми не змогли вибрати одну", - розповів ідейний натхненник серії "Привіт з Києва", засновник "Першої приватної броварні" Андрій Мацола. 

Створення нових сортів пінного – процес довготривалий, каже він. Після усіх дегустацій і узгоджень рецептури вирішили зробити серію саме з чотирьох сортів.

"Ми працювали близько 9-ти місяців від моменту створення цієї ідеї і вийшло досить символічно", - зазначив Мацола.

Напій, який виробляє компанія, не крафтовий, а індустріальний. Однак виготовляють пінне так, аби воно не відрізнялося від того, що зварене в маленькій пивоварні.

Андрій Кисіль, співзасновник "Київської пивної ліги", розповідає – свою організацію створив, аби популяризувати культурне споживання хмільного напою. На презентації серії "Привіт з Києва" пивний сомельє дає поради де і як правильно куштувати напій.

"Потрібно прийти додому, налити його в келих дегустаційний і пройтися всіма правилами дегустації - понюхати, оцінити колір, консистенцію", - розповів він.

"Привіт з Києва" від "Першої приватної броварні"

"Привіт з Києва" від "Першої приватної броварні"

Повʼязані теми:

Наступна публікація