У столичному зоопарку стався бебі-бум

Дата публікації
Перегляди
1799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У столичному зоопарку стався бебі-бум

Київський зоопарк заполонили малюки

У тварин з'явилося потомство.

Поповнення у столичному зоопарку сталося у родинах ведмедів, мавп і не тільки. Одні малюки щойно народилися і вже красуються у вольєрах, інших ексклюзивно показали поки тільки ТСН, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наприклад, маленька зелена мавпочка без мами не може лишитися ні на секунду. Навіть істерику влаштувати може. Наглядачі кажуть, що матір про дитину дбає, далеко від себе не відпускає. Проте вона при цьому мало не на шматки розривається. Бо, окрім догляду за найменшим, займається ще 4 дітьми від попереднього "шлюбу" і тричі на день виконує подружній обов'язок - вибирає чоловікові бліх. Добре, що найменший особливо не шкодить: в основному спить і їсть, не злізаючи з неї.

У маленької Руни замість материнського молока - магазинне для дітей. Саму маму замінила працівниця зоопарку Наталя. Від новонародженого рисеняти батьки відмовилися. Відвідувачам її показувати рано, можна побачити тільки глядачам ТСН. Поки що маля живе у Наталі вдома, бо годувати тваринку необхідно кожні три години. Там вона вже встигла завести дружбу із собаками. Ними намагається командувати, бо вперта, як усі Тельці.

А ось поповнення в родині гімалайських ведмедів у зоопарку помітили не відразу, бо маленька тварина народилася у зимовій сплячці. Нині активно пізнає світ, але от тільки великий вольєр не любить зовсім. Зате його полюбили відвідувачі. І Балу, і решту новонароджених вони вітають із появою на світ.

Нагадаємо, що знаменита тигриця Юлії Тимошенко народила трійню

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян, Владислав Журенко.

У Київському зоопарку почався справжній "бебі-бум"

У Київському зоопарку почався справжній "бебі-бум"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
1799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація