У столичному парку Пушкіна мають "поселитися" хатинка на курячих ніжках, русалка та вчений кіт

У столичному парку Пушкіна мають "поселитися" хатинка на курячих ніжках, русалка та вчений кіт

Ескізи персонажів уже створив київський скульптор Костянтин Стритуцький

Кияни поки що не знають, чи радіти такій ініціативі.

Герої творів відомого російського письменника можуть з'явитися у столичному парку Пушкіна. Нині він знаходиться занедбаному стані, але є ініціатива міської влади перетворити його на маленький сад казок за мотивами творів видатного росіянина, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Яблука на бур'яні, самотній баскетболіст, голодна білка, майже тропічні джунглі замість алей - такими нині є 22 гектари парку імені Пушкіна практично у центрі столиці.

Заступник директора департаменту містобудування Андрій Вавриш певен, що парк Пушкіна має стати прикладом для всієї країни.

Русалка, що сидить на гілці, голова витязя, альтанка Руслана і Людмили, хатинка на курячих ніжках - ескізи цих персонажів уже створив київський скульптор Костянтин Стритуцький. Він же автор загадкових скульптур на Пезайжній алеї. У парку Пушкіна найзагадковішим буде вчений кіт, він висітиме між дерев.

Керівник товариства "Просвіта" Павло Мовчан не вбачає трагедії у тому, що в Києві першим з'явиться парк за мотивами не українських казок, а російських. Тим більше, що Пушкін багато мотивів почув, подорожуючи Україною.

Кияни, що гуляють у парку нині, розділюються у думках і не знають радіти чи ні перспективі появи вченого кота та голови витязя у цій місцині.

Сходяться опитані ТСН кияни в одному - їм байдуже, серед яких персонажів гулятимуть їхні діти, для них головне — це чистота під ногами і в повітрі.

Утім, найближчим часом безпритульні собаки в парку Пушкіна ще бігатимуть, бо гроші на реконструцію місцини лише збирають.

Нагадаємо, що в Харкові є парк імені Горького - український Діснейленд

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

У Києві може з‘явитися казковий парк

У Києві може з‘явитися казковий парк

Повʼязані теми:

Наступна публікація