У столичному метро натовп агресивних молодиків зухвало побив підлітка

У столичному метро натовп агресивних молодиків зухвало побив підлітка

На хлопця накинувся натовп молодиків

Міліція навіть не втрутилася.

Київський метрополітен, який добре охороняється від журналістів, не помітив зухвалого побиття на одній зі своїх станцій. Нещодавно агресивний натовп накинувся на темношкірого хлопця. Міліція з'явилась лише тоді, коли все закінчилось  і висунула свою версію: бійка хлопцю примарилась, ідеться в сюжеті ТСН.19:30

Галасливий натовп напідпитку взяв на приціл підлітка, ще коли він лише спустився в підземку. Потім двадцять молодиків зайшли за ним у вагон. 

Усі вийшли на одній станції. На пероні Девіда оточили і п'ятеро молодиків почали бити руками і ногами. 

Лікарі констатували струс мозку і забиття. У райвідділку прийняли заяву і розпочали кримінальне провадження, але мати 16-річного хлопця хотіла запитати у працівників станції, чому ті не втрутились. За кілька годин після бійки мама з сином повернулись на місце події. Півгодини викликали міліціонера по гучномовцю і сигналом тривожної кнопки. Коли це не подіяло, жінка почала галасувати. 

У київському метро хлопці напали на темношкірого підлітка

У київському метро хлопці напали на темношкірого підлітка

Єдиний свідок побиття хлопця, каже, що бійки в цьому районі - звичайна річ. Він бачив, як натовп накинувся на Девіда, але теж не втрутився. 

У міліції ж кажуть, що розслідування триває, записів з камер спостереження вони ще не бачили, а той міліціонер працює й далі, як і раніше стежить за безпекою в громадському транспорті.

Нагадаємо, що раніше в центрі Києва вночі сталася бійка між українцями та іноземними студентами. Один із гостей України порізався розбитою пляшкою. Після надання йому медичної допомоги лікарі відпустили пацієнта. 

Кореспондент ТСН  Марина Макущенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація