У столичному госпіталі поранені бійці АТО і їхні кохані відгуляли патріотичне подвійне весілля

У столичному госпіталі поранені бійці АТО і їхні кохані відгуляли патріотичне подвійне весілля

Зал хірургічного корпусу перетворився на кімнату для весільних церемоній

Одна із наречених - мобілізована до лав війська.

Одразу два весілля відсвяткували у столичному військовому шпиталі. Один із залів хірургічного корпусу на день перетворився на кімнату для весільних церемоній, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наприклад, Олена макіяж та зачіску робила прямо у шпиталі. Весілля дівчина хотіла не ординарне – у спортивному костюмі, природа, родичі та шашлики. Але для того, щоб її коханий якнайшвидше одужав, для нього вдягла святкову сукню. Свого коханого наречена чекала під палатою. Хлопця на ліжку відвезли на розпис. На святкову церемонію пару спустили у ліфті призначеному для тяжко хворих.

У Руслана вогнепальне порання - зачепило легеню та травма спини. Але, каже, це не заважає його особистому святу.

У військовому шпиталі у середу відгуляли ще одне весілля, на ньому наречена Олена міцно тримала за руку свого Сашка. Олена - теж військовозабовязана, мобілізована у Миколаєві, але покинула частину заради Сашка.

На весіллі у госпіталі вирішили дотримуватися усіх традицій: у наречених викрадали туфельку, а свідки співали гімн. Руслан упевнений, що під час вінчання вже триматиме кохану на руках.

Церемонію молодятам влаштовували волонтерські організації.

Обом парам треба бути готовими до довгої реабілітації, кажуть лікарі. Стан чоловіків ще не стабільний, втім настрій пацієнтів медикам подобається. Наречені від своїх коханих вимагають якнайшвидше почати носити їх на руках.

Нагадаємо, що раніше морпіхи з Феодосії влаштували у Києві патріотичне потрійне весілля.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська.

У Київському військовому шпиталі відіграли два весілля

У Київському військовому шпиталі відіграли два весілля

Повʼязані теми:

Наступна публікація