У столичному "Гідропарку" люди дивом врятували дівчинку, яку витягли з води вже без ознак життя

У столичному "Гідропарку" люди дивом врятували дівчинку, яку витягли з води вже без ознак життя

Люди рятуються від шаленої спеки біля води

Під час інциденту медиків та рятувальників на пляжі не було.

Через рекордну спеку в Україні багато охочих поспішає відпочивати на пляжі, що іноді призводить до трагічних наслідків. Так, на дитячому пляжі у київському "Гідропарку" з води вдалося врятувати 14-річну дівчину, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами очевидця Руслана, після 20:00 він почув крик і побачив, як із Дніпра витягали тіло.

"Це вже фактично було бездиханне тіло. На мій погляд, без жодних ознак життя. Вже колір змінився, очі запали", - розповідає чоловік.

Як вдалось з'ясувати, дівчинку з дна дістали відпочивальники. Ні рятувальників, ні медпрацівників пляжу поряд не було, тому люди викликали "швидку", згадуючи всі прийоми надання першої медичної допомоги. Після приїзду медиків дівчинка почала дихати.

Наступного ранку лікарі розповіли, що дівчинка перебуває в реанімації.

Наразі батьки дівчинки уникають спілкування, заборонивши медикам розповідати про пригоду. ТСН стало відомо, що підліток із сестрою плавали на надувному матраці. Одна зісковзнула, друга намагалася її витягнути, проте сама пішла під воду. На березі на них нібито чекала бабуся.

Працівник пляжної медслужби переконаний, що за дітьми насамперед мають дивитися батьки. Коли сталася трагедія, медик нібито відходив на інший виклик. На його думку, поспішити мали б рятувальники, але в них тоді вже закінчився робочий день.

Українська спека б’є рекорди, люди рятуються біля води

Українська спека б’є рекорди, люди рятуються біля води

"Коли матроси закінчують зміну, вони попереджають, що робота рятувальної служби закінчена і будь-ласка, будьте уважні на воді. Люди повинні бути більш відповідальні за свої життя", - стверджує керівник рятувально-водолазної станції Генріх Студзінський.

Наразі відомо, що рятувальникам "Гідропарку" збільшили робочий графік на одну годину.

Нагадаємо, що раніше українцям розповіли, як пережити найспекотніші дні літа.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація