У столичній багатоповерхівці люди сидять без води, а комунальники обіцяють залишити їх і без світла

Дата публікації
Перегляди
1966
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У столичній багатоповерхівці люди сидять без води, а комунальники обіцяють залишити їх і без світла

Людей звинувачують у боргах за комуналку

Побутовий апокаліпсис стався у столичній новобудові.

У Києві мешканці нового двадцятиповерхового будинку із початку літа сидять без гарячої води, періодично їм відключають ліфти, а нині ще й без електрики обіцяють залишити через заборгованість. Самі вони запевняють, що сплачують справно, — йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У цьому будинку є власна котельня, проте гарячої води немає уже 2 місяці. У приватному ЖЕКу, який обслуговує цей будинок сказали, що дім відключено від гарячого водопостачання за борги. Проте, хто саме не сплалачує, начальник ЖЕКу та головний бухгалтер ТСН не сказали.

Керівник управління житлово-комунального господарства Микола Дубовик каже, що про борги будинку він знає зі слів начальниці ЖЕКу. Мовляв, 248 із 277 квартир у будинку 135 мають заборгованість від 200 гривень до декількох тисяч

Дубовик пояснює, що дім новий і лічильник є спільним. Тож, можливо, що є заборгованості на ще не викуплених або не заселених квартирах. Місцева мешканка Олена каже, що про те, що цей будинок буде обслуговувати приватне підприємство, вона дізналася під час підписання договору купівлі-продажу квартири. Укласти договір з експлуатуючою організацією її, як і її сусідів, фактично примусили. Один з керівників забудовника, Київміськбуду, каже, що обслуговуючу фірму дійсно обрало його підприємство без тендерів та конкурсів.

Зараз мешканці не знають, як тепер відмовитися від послуг, якими вони не задоволені. Вони вже створили ініціативну групу, яка займається питаннями створення ОСББ, але начальниця ЖЕКу, кажуть, заважає.

До початку опалювального сезону лишилося зовсім мало часу, скаржаться мешканці. Якщо їхній конфлікт не буде залагоджено, то зимувати, можливо, доведеться в холоді.

Нагадаємо, що на Донбасі мешканці міста хочуть відкликати усіх депутатів через високі ціни на комуналку

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська.

Побутовий апокаліпсис у столичній новобудові

Побутовий апокаліпсис у столичній новобудові

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1966
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація