У столичних будинках температура впала до 16 градусів, а кияни шукають тепло в пляшці та за містом

У столичних будинках температура впала до 16 градусів, а кияни шукають тепло в пляшці та за містом

Тепло обіцяють дати сьогодні ввечері / Фото: ТСН

Жителі, у чиїх квартирах відключили тепло, скаржаться на холод.

Вчора, 20 грудня, через ремонт тепломереж в Києві від тепла відключили майже 500 будинків на 28 вулицях. В основному в мікрорайоні навколо будівлі цирку. Квартири в будинку на вул. Дмитрівській, 2, почали холонути першими, пише "Комсомольская правда" в Украине".

"Зазвичай у нас дуже тепло взимку - плюс 25-26. Але зараз температура падає. Тому разом з дітьми їдемо в Житомир до бабусі. Там приватний будинок і тепло", - розповідає молода мама Тетяна Ліснича.

Кияни, які не можуть виїхати з міста на декілька днів, поки в квартирах знову не потепліє, збираються грітися кондиціонерами і обігрівачами.

"Вже підраховую, скільки треба витратити на електрику. Гривень двісті зайвих доведеться віддати! Ну а що робити? Головне, щоб проводка витримала. А зараз з сусідом "чайком" грітися будемо. Грам по двісті - і тепло", - зітхає пенсіонер Юрій.

Киянка Олена Брудько найбільше турбується про здоров'я сина - з першим похолоданням у квартирі утеплила маленького Діму шкарпетками і светром.

"Дитина зазвичай по підлозі босоніж повзає, але поки холодно, я йому цього робити не дозволяю", - говорить матуся.

Зараз температура у відключених від тепла квартирах опустилася до +16.

"Спочатку ми планували працювати два дні, але зараз ситуація кардинально змінилася - впоралися менше ніж за добу. О 18.00 20 грудня ми почали поетапну подачу тепла в будинки. До 12.00 21 грудня у всі будівлі повернеться тепло", - заявив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Як розповів начальник Головного управління з надзвичайних ситуацій Шевченківського району Володимир Германців, чи не вперше в Києві проводять попереджувальні роботи, а не латають вже готові прориви

"Всі служби працюють оперативно і злагоджено, і це не може не радувати. І правильно, що це зараз робиться, а то повторився б другий Алчевськ або випадок 10-літньої давнини, коли 27 грудня без тепла через аварії залишилося майже 500 київських будинків!", - додав Германців.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація