У справі про смерть Юлії Ткаченко і Сергія Чмиренка можуть бути замішані наркотики - ЗМІ

У справі про смерть Юлії Ткаченко і Сергія Чмиренка можуть бути замішані наркотики - ЗМІ

Сусіди загиблих досі не можуть прийти в себе після трагедії

Міліція почала розглядати нові версії.

Міліція продовжує відмовчуватися по справі трагедії на Печерську, де знайшли зарізаною Юлію Ткаченко та її чоловіка Сергія Чмиренка. Стало відомо, що зараз правоохоронці вивчають записи з камер відеоспостереження і, за непідтвердженою поки інформацією, у справі нібито можуть бути замішані наркотики, пишуть Вести.

Сусіди загиблих досі не можуть прийти в себе після трагедії.

"Їхня квартира знаходиться за стінкою, але тут хороша звукоізоляція, ми нічого не чули. В той день до нас прибіг водій сім'ї. Він побачив, що в квартирі щось відбувається, а двері закриті, тому попросив дозволити йому залізти через наше вікно на балкон. Він пройшов по бордюру і розбив скло. Дівчина була вже мертва, а хлопець непритомний", - розповів співробітник фірми по сусідству.

Віталій Іванків, місцевий дільничний, сказав, що загиблі не були конфліктними людьми, сусіди на них не скаржилися. Наразі призначено низку експертиз. Джерела в прокуратурі кажуть, що буде досліджуватися знаряддя вбивства на предмет інших відбитків пальців, які не належать убитим.

Також будуть звірятися записи всіх камер спостереження. Могла стати важливим свідком няня, яка в цей час гуляла з дитиною, проте жінка дуже налякана і поки виразних свідчень не дає.

У версію, що подружжя посварилося через кольє, як писали в інтернеті, мало віриться. Та й подруги Юлії кажуть, що вона не з тих, хто вважає головним гроші.

Міліція розглядає різні версії, аж до того, що в квартирі могли бути і сторонні. За непідтвердженими даними, нібито в справі могли бути замішані і наркотики. Але в МВС офіційно це заперечують.

Сергій Чміренко займався спортом. Його фото є на сторінці елітного тенісного клубу, в якому грають політик Кожем'якін, бізнесмен Франчук, забудовник Парцхаладзе. Сергій працював у відомому російському банку.

Раніше повідомлялося, що в лікарні помер Сергій Чмиренко, якого знайшли непритомним поряд з убитою дружиною.

Повʼязані теми:

Наступна публікація