Киянин збирає гроші на операцію матері, про яку нічого не знають лікарі

Киянин збирає гроші на операцію матері, про яку нічого не знають лікарі

Киянин у метро збирає гроші на операцію / Фото: avtomir.com

Син жінки, який нібито постраждав разом з нею в аварії, просить милостиню в метро.

У соцмережах з'явилася історія про трагедію в житті киянина Сергія, після якої він збирає пожертви на операцію.

Він з родиною нібито потрапив в аварію, батько загинув, а мати перебуває у важкому стані.

"Сергія не так давно виписали, але щодня він ходить в лікарні на крапельниці та процедури і ще не зміцнів. А ось мати часто знаходиться без свідомості, у неї пухлина головного мозку і потрібна операція", - пишуть Вести з посиланням на одну з інтернет-спільнот в соцмережі Вконтакте.

Небайдужі, які почали збирати гроші для Сергія, повідомляють, що на операцію мамі потрібно 9,5 тис. грн. А всі заощадження вже витрачені на лікування в лікарні. Тому допомоги чекати нема від кого.

Але найдивовижніше в цій історії те, що Сергій після крапельниць і обстеження говорить лікарям, що йде додому відпочивати, а сам їде просити милостиню в метро. А вночі їде на роботу на всю ніч (де заробляє 130 грн за зміну), а потім знову на крапельниці, і знову в метро. І все для того, щоб зібрати гроші на операцію.

Рахунок нібито пішов на дні, і якщо не встигнути, мама Сергія помре. Тому просять усіх співчуваючих поділитися цією історією зі своїми друзями.

Відомо, що матір Сергія звуть Коленченко Тетяна Борисівна, вона лежить в лікарні №1 (Червоний хутір) у Дарницькому районі. А лікар - Степанюк Наталія Петрівна.

Однак, як вдалося з'ясувати виданню, лікарі про таку пацієнтку нічого не знають. "Дуже дивно, але ні лікаря з таким прізвищем, ні пацієнтки у нас немає", - запевнив головний лікар міської клінічної лікарні №1 Ігор Чермак.

При цьому телефон Сергія не відповідає.

Повʼязані теми:

Наступна публікація