У соцмережах повідомляють про "чорний дощ" після пожежі на нафтобазі під Васильковом

Після опадів на автомобілях залишилися сліди.

Користувачі соціальних мереж починають панікувати через "чорний дощ"

Користувачі соціальних мереж починають панікувати через "чорний дощ" / © vk.com/Андрій Швець

Після пожежі та вибуху, що сталися на нафтобазі "БРСМ-нафта" під Васильковом на Київщині, у сусідньому селі Здорівка пройшов "чорний дощ".

Місцеві жителі публікують у соціальних мережах фото наслідків природної аномалії – через незвичайні опади на автомобілях та тротуарі залишилися сліди від чорних крапель. 

У соцмережах люди починають панікувати та пишуть, що на них пролився дощ із мазутом.

Дивіться за посиланням інтерактивну мапу масштабної пожежі на нафтобазі під Васильковом.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie