У соцмережах повідомляють про "чорний дощ" після пожежі на нафтобазі під Васильковом
Після опадів на автомобілях залишилися сліди.
Користувачі соціальних мереж починають панікувати через "чорний дощ" / © vk.com/Андрій Швець
Після пожежі та вибуху, що сталися на нафтобазі "БРСМ-нафта" під Васильковом на Київщині, у сусідньому селі Здорівка пройшов "чорний дощ".
Місцеві жителі публікують у соціальних мережах фото наслідків природної аномалії – через незвичайні опади на автомобілях та тротуарі залишилися сліди від чорних крапель.
У соцмережах люди починають панікувати та пишуть, що на них пролився дощ із мазутом.
Дивіться за посиланням інтерактивну мапу масштабної пожежі на нафтобазі під Васильковом.