У школах на Київщині встановили тривожні кнопки

У школах на Київщині встановили тривожні кнопки

Фото: УНІАН

Охоронці проводять інструктаж для вчителів, як діяти в разі небезпеки.

У навчальних закладах Київщини встановлюють тривожні кнопки. Метою є охорона кожної школи, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Для педагогічних колективів працівники охоронних фірм проводять інструктаж. Натискати кнопки виклику на пультах потрібно в разі проникнення у приміщення сторонніх агресивних людей. Екіпаж, за інструкцією, слід зустрічати надворі. Завгосп однієї зі шкіл в Ірпені пані Ніна каже, що в її практиці нападів на саму школу не було, а от біля неї часто вештаються нетверезі люди. "На території буває, що ламали огорожу", - зізнається вона.

У навчальних закладах Київщини встановлюють "тривожні кнопки"

У навчальних закладах Київщини встановлюють "тривожні кнопки"

Охоронці прибуватимуть на виклик за лічені хвилини. Вони мають затримати злочинців. "Коли особа не вчиняє протиправних дій, реагує на зауваження – особу супроводжують до виходу. При агресивній поведінці, намаганні вчинити будь-яке правопорушення особа ця затримується – викликається наряд поліції", - пояснює директор охоронної фірми Юрій Бокий.

Директор школи Олена Ілляшенко про те, що в закладі збираються встановити тривожну кнопку, дізналася наприкінці літа. Сплатили за неї з міського бюджету. "Був наказ дати місце, де встановити цю кнопку – і все", - каже вона. На встановлення охоронних засобів у школах та дитсадках Києва та області держава загалом виділила понад 24 мільйони гривень. Третина цих коштів пішла на тривожні кнопки, решта – на камери відеоспостереження. Їх обіцяють встановити до кінця року.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація