У СЕС відзвітували про спад епідемії грипу в Києві

У СЕС відзвітували про спад епідемії грипу в Києві

Від грипу у Києві померли загалом 33 людини / Фото: Reuters

Нового спалаху фахівці не прогнозують. 

У Києві пішла на спад захворюваність на грип та ГРВІ. Про це повідомив головний санітарний лікар столиці Олег Рубан.

"На сьогодні ситуація покращилася. Захворювання іде на спад. Ситуація по дітях стабільна завдяки вжитим превентивним заходам. І ми також маємо стабілізацію ситуації по дорослих – захворюваність знизилась на 16%", - цитує "Українська правда. Київ" слова головного санітарного лікаря.

Рубан додав, що у Києві можуть відмінити масковий режим та інші заходи, якщо тенденція зниження захворюваності збережеться до 5 лютого.

"Якщо така ж тенденція до зниження спостерігатиметься далі, то ми відмінятимемо оці заходи боротьби з грипом, які запроваджували (масковий режим, частіше вологе прибирання і провітрювання, зупинення навчального процесу в освітніх закладах тощо – Ред.)", - сказав керівник СЕС.

У лютому в столиці не було зафіксовано летальних випадків від грипу. Рубан додав, що пік епідемії вже минув і нових спалахів фахівці не прогнозують.

"У нас уже достатньо велика кількість людей перехворіла грипом А, який є досить агресивним. До весни все ще стоятимуть високі показники захворюваності – так завжди, коли циркулює пандемічний грип, – але вони не критичні. Спалахів та епідемій уже не прогнозується", - резюмував Рубан.

Атака грипу на Україну

Як повідомлялося раніше, епідемію грипу у Києві оголосили наприкінці січня. Тоді поріг захворюванності був перевищений на 12,8 %. СЕС рекомендувала закрити дитсадки і ВНЗ. Жертвами грипу у Києві стали загалом 33 людини.

Загалом жертвами грипу по всій Україні стали 176 осіб

Повʼязані теми:

Наступна публікація