У середу Київ "скували" найдовші затори тижня

У середу Київ "скували" найдовші затори тижня

Найдовший затор минулого тижня розтягнувся на 9,3 км / Фото: УНІАН

Топ-5 київських заторів.

За даними аналітичної служби "Яндекс Пробки" найдовший затор минулого тижня утворився 22 травня о 14:21 на Великій Кільцевій дорозі. Затор розтягнувся на 9,3 км від вулиці Мельниченка до вулиці Крейсера "Аврора.

 Читайте: Дніпропетровців розлютили заблоковані на 5 годин дороги для влади

У середу, 22 травня, о 15:51 "зупинилася"  Червоноармійська вулиця, Хрещатик, Володимирський узвіз, вулиця Петра Сагайдачного, Межигірська вулиця. Затор розтягнувся на 7,9 км від бульвару Дружби Народів до Юрківської вулиці .

Також у середу о 19:09 було важко проїхати по Червонозоряному проспекту, Чоколівському бульвару, вулиці Вадима Гетьмана, вулиці Олександра Довженка. Затор розтягнувся на 7,7 км від Кіровоградської вулиці до Дегтярівської вулиці .

15 травня "зупинилася"  вулиця Олени Теліги, вулиця Олександра Довженка, вулиця Вадима Гетьмана, Чоколівський бульвар. Затор розтягнувся на 7,5 км від вулиці Фрунзе до вулиці Авіаконструктора Антонова.

Менший затор утворився о 09:42 на Наддніпрянському шосе та Набережному шосе.Його довжина була 6,4 км. Затор "тягнувся" від Дарницького мосту до Набережно-Хрещатицької вулиці. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація