У рейтингу кримінальних столиць Київ виявився кращим за Москву

У рейтингу кримінальних столиць Київ виявився кращим за Москву

Українська столиця виявилася безпечнішою за Москву, Тбілісі та Таллінн

Показники української столиці виявилися кращими, ніж у сусідів.

Управління ООН з наркотиків і злочинності (UNODC) оприлюднило рейтинг столиць світу з огляду на їхню безпечність. За критерій було обрано кількість навмисних убивств, що здійснюються в перерахунку на 100 тисяч населення, повідомляє "Комсомольская правда в Украине".

Найгіршими за цими показниками виявилися міста Латинської Америки.

Перше місце здобула столиця Венесуели Каракас, де на 100 тисяч городян припадає 122 умисних вбивства.

Зовсім трохи відстала Гватемала, столиця однойменної держави в Центральній Америці. Там убивають 118 людей на сотню тисяч.

Третім став Бастер – головне місто крихітної острівної держави Сент-Кіттс і Невіс у Карибському морі. Відповідний показник склав 97,6.

З неамериканських країн в першу десятку вдалося "пробитися" тільки Масеру, столиці африканської держави Лесото. У цьому місті, що займає 7 місце, на 100 тисяч населення скоюється 61,9 умисних вбивств.

Азіатські країни делегували до "чорного списку" найбільш кримінальних столиць Улан-Батор. У столиці Монголії малопочесне 17 місце і 10,2 вбивства.

Найнебезпечнішою європейською столицею досить несподівано виявився Таллінн з 7,3 убивствами. У сусідніх Вільнюсі та Ризі вбивають теж досить часто - 5,4.

Що стосується Києва, то в українській столиці, згідно з даними UNODC, вчиняється 4,2 вбивств на кожні 100 тисяч жителів. Це трохи краще, ніж у Москві (4,6), та помітно краще, ніж у Тбілісі (5,0).

Повʼязані теми:

Наступна публікація