У рейтингу симпатій киян Кличко випереджає Попова на 20%

У рейтингу симпатій киян Кличко випереджає Попова на 20%

У Віталія Кличка найкращі шанси після закінчення кар'єри боксера стати мером Києва / Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko

Третє місце – у Андрія Іллєнка – 7,0%.

Якби вибори мера Києва пройшли тиждень тому – у середині лютого – їх упевнено виграв би Віталій Кличко з показником 33%.

Згідно опитування, проведеного Українською інформаційної службою, 13,7% проголосували б за Олександра Попова, 7,0% респондентів підтримали б Андрія Іллєнка, 6,6% — Петра Порошенка, 5,9% — Олександру Кужель, 5,5% — Анатолія Гриценка, 3,3% — Миколу Томенка, 6,9% опитаних проголосували б за іншого кандидата, 18,1% — не визначились з цим питанням.

59,4% опитаних вважають, що усі опозиційні сили повинні узгодити кандидата на посаду міського голови Києва, 23,5% — що цього робити не потрібно, ще 17,1% обрали варіант "важко сказати".

Варто зазначити, що дослідження було проведено Українською інформаційною службою в період з 9 по 12 лютого 2013 року. Методом face-to-face інтерв'ю опитано 845 респондентів, що мешкають в місті Києві та мають право голосувати тут.

Аналогічний розрив між Кличком і Поповим нарахував і центр Разумкова. За лідера партії "УДАР" готові проголосувати 39,8% усіх респондентів, або 49,0% тих, хто збирається взяти участь у виборах.

За голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова готові проголосувати 20,9% усіх опитаних, або 25,9% тих, хто збирається взяти участь у виборах.

Згідно з даними соцопитування, решту можливі кандидати на пост мера Києва мають меншу підтримку киян.

За екс-мера Києва Олександра Омельченка готові проголосувати 2,5% усіх респондентів, або 3,1% тих, хто збирається взяти участь у виборах, за екс-главу Шевченківської районної адміністрації столиці Віктора Пилипишина - 0,6% або 0,5 % відповідно, за народного депутата VI скликання Василя Горбаля - 0,2% як всіх, так і тих, хто збирається взяти участь у виборах.

Дослідження провела соціологічна служба Центру Разумкова в Києві з 5 до 13 лютого 2013 року. Опитано було 1622 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки - 2,5%.

Нагадаємо, у понеділок, 18 лютого, лідер УДАРу Віталій Кличко повідомив, що політики з "Батьківщини" не радилися з ним щодо його висування кандидатом у мери Києва від опозиційних сил.

Нагадаємо, дата виборів мера столиці невідома. Наприкінці минулого року повідомлялося, що Рада може призначити їх на червень 2013-го.

Повʼязані теми:

Наступна публікація