У ректора-хабарника Мельника знайшлися три особняки під Києвом з пасікою та тенісним кортом

Скандальний ректор вибудував помістя собі, синові та тещі.

У селі Дмитрівка у 20 км від Києва скандальний ректор Петро Мельник, який попався на хабарі, побудував аж три особняки - для себе, сина та тещі. Місцеві стверджують, що абітурієнти неодноразово їздили до нього з грошима, пишуть Вести.

Триповерховий будинок Мельника з червоної цегли охоче показують сусіди. Він - найбільший на вулиці. У дворі, розміром не менше одного гектара, розмістилися тенісний корт, сад з шашличною, пасіка й кілька господарських будівель та гостьових будиночків.

Навпроти - особняк сина скандального ректора - Максима. Він менше за ректорський і виконаний у стилі хай-тек. Як повідомляє видання, будинки у Дмитрівці продають за ціною від $ 300 тис. до $ 2 млн. Але навіть найбільший особняк з тих, що виставлені на продаж, не може зрівнятися з маєтком ректора. Сусіди подейкують, що у ректора також є будинки в Ірпені.


У селі кажуть, що до ректора часто їздили домовлятися про вступ до університету.

Мельника звинувачують не тільки в отриманні двох хабарів. Батько однієї з студенток розповів, що в університеті практикувався також збір "благодійної допомоги" у розмірі $ 5 тис. Для цього батьків всіх студентів потоку збирали в актовій залі.

А при вступі до магістратури зі студентів нібито вимагали ще один "благодійний" внесок - від $ 3 тис. до $ 5 тис.

Крім того, ім'я Мельника пов'язують з купівлею житла для співробітників вузу в новобудовах за завищеними цінами - $ 2,5 тис. за квадрат. А закуповувалися квартири нібито у фірми, до якої має відношення сестра ректора Олена.


Також Мельник у своєму університеті відкрив приватний вуз - Міжрегіональну фінансово-юридичну академію. Керувати нею став син ректора - депутат Київської облради Максим. Йому приписують здачу в оренду гуртожитків свого ж батька за кругленьку суму з бюджету - близько 3 млн грн на рік.

Нагадаємо, вчора, 29 липня, на суді Петру Мельнику стало зле. Засідання перенесли на сьогодні, 30 липня. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація