У районах Києва сформують постійні народні патрулі

У районах Києва сформують постійні народні патрулі

У районах Києва сформують постійні народні патрулі / Фото: УНІАН

Вулиці та парки Святошинського району столиці патрулюватимуть народні патрулі, сформовані з місцевої молоді та ветеранів-"афганців".

Про таку ініціативу розповів Володимир Жмак - заступник голови Спілки ветеранів Афганістану "Місія", кандидат у депутати Київської міської ради по 43-му виборчому округу від партії "УДАР Віталія Кличка".

"У дні Майдану в різних районах Києва спонтанно формувалися загони самооборони, і вони довели свою ефективність. Зараз ситуація заспокоїлася, самооборона більшості районів припинила патрулювання . Однак кияни не відчувають себе в повній безпеці на вулицях рідного міста. На зустрічах з мешканцями Борщагівки мені часто ставлять питання, що стосуються безпеки жителів мікрорайону і, зокрема , дітей", - розповів Володимир Жмак.

За його словами , після таких зустрічей і виникала ідея відродити народні дружини, які б займалися патрулюванням мікрорайону на постійній основі. "У нас на Борщагівці є клуб "Десантник" , в якому мої побратими, ветерани-"афганці", проводять військово-патріотичну роботу з молоддю. За аналогією з цим клубом ми організуємо роботу з підлітками та сформуємо патрулі, до складу яких входитиме місцева молодь та один-два досвідчених "афганця". Впевнений, що рівень безпеки в районі, особливо у вечірній та нічний час, значно підвищиться", - говорить Жмак.

За його словами, в майбутньому планується розширити мережу військово-патріотичних клубів на весь Київ. "Молодь дуже охоче йде в такі клуби. І це дуже позитивний момент, оскільки так ми зможемо виховати справжніх патріотів і захисників своєї сім'ї, свого будинку, свого міста і своєї країни. Я вважаю, якщо молоде покоління замість телевізора та комп'ютерних ігор, підворіть та вулиць воліє займатися спортом та військово-патріотичною підготовкою - у держави велике майбутнє. Завдання влади, громадських організацій - підтримати патріотичний порив молоді", - зазначив Володимир Жмак.

Він також підкреслив, що після того, як у Києві з'явиться муніципальна міліція (створення такої структури, яка буде підпорядкована Київраді та фінансуватиметься з міського бюджету, є одним з пунктів програми "УДАРу" та кандидата в мери Віталія Кличка), народні дружини патрулюватимуть вулиці столиці разом з правоохоронцями.

Повʼязані теми:

Наступна публікація