У психіатричній лікарні Києва сталася пожежа
Через займання рятувальники евакуювали 35 осіб.
Унаслідок пожежі ніхто не постраждав / © www.rian.ru
В одному з корпусів столичної психіатричної лікарні імені Павлова 22 червня сталася пожежа.
Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Києві.
За попередніми даними, займання виникло у підсобному приміщенні одноповерхового корпусу.
Під час ліквідації вогню рятувальники евакуювали 35 пацієнтів та працівників. Унаслідок пожежі ніхто не постраждав.
"Завдяки оперативним та скоординованим діям вогнеборців, о 12:13 пожежу площею 20 квадратних метрів було ліквідовано, попередивши поширення полум'я на інші приміщення лікарняного відділення", – йдеться у повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій.
У лікарні працювало 11 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 осіб особового складу підрозділів ГУ ДСНС України у Києві.
Нагадаємо, що раніше у парку Дружби народів на Трухановому острові відбулося займання. Користувачі соцмереж повідомили, що у небо здіймається стовп чорного диму.