У психіатричній лікарні Києва сталася пожежа

Через займання рятувальники евакуювали 35 осіб.

Унаслідок пожежі ніхто не постраждав

Унаслідок пожежі ніхто не постраждав / © www.rian.ru

В одному з корпусів столичної психіатричної лікарні імені Павлова 22 червня сталася пожежа.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Києві.

За попередніми даними, займання виникло у підсобному приміщенні одноповерхового корпусу.

Під час ліквідації вогню рятувальники евакуювали 35 пацієнтів та працівників. Унаслідок пожежі ніхто не постраждав.

"Завдяки оперативним та скоординованим діям вогнеборців, о 12:13 пожежу площею 20 квадратних метрів було ліквідовано, попередивши поширення полум'я на інші приміщення лікарняного відділення", – йдеться у повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій.

У лікарні працювало 11 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 осіб особового складу підрозділів ГУ ДСНС України у  Києві.

Нагадаємо, що раніше у парку Дружби народів на Трухановому острові відбулося займання. Користувачі соцмереж повідомили, що у небо здіймається стовп чорного диму.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie