У прибутковому Межигір'ї з'явилися мільйонні борги, які активісти відмовляються сплачувати

У прибутковому Межигір'ї з'явилися мільйонні борги, які активісти відмовляються сплачувати

Активісти з колишньої резиденції президента-втікача зробили прибутковий бізнес / Фото: ТСН.ua

Активісти кажуть, що почнуть платити, коли Межигір'я отримає юридичний статус.

У Межигір'ї з'явилися мільйонні борги за електроенергію, а з кінця вересня очікують  заборгованості  ще й за газ. 

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, майже шість мільйонів гривень заробили на Межигір'ї за останні півроку. Кошти взяли з "благодійних внесків".

Комендант Межигір'я Денис Тарахколетик  звітує - усі ці гроші використали на найнеобхідніше: два з половиною мільйони гривень - на утримання території  і зарплату працівникам, ще  майже два мільйони гривень - на допомогу бійцям АТО.  

Активісти, що з колишньої резиденції президента-втікача зробили прибутковий бізнес, своєю роботою пишаються. Але бідкаються:  наразі однієї  їхньої ініціативи не достатньо. Бо з'явилися борги

"Електроенергії у нас уже 1 мільйон 700 тисяч гривень боргу. До кінця вересня у нас проплачений газ, і боргу у нас ще немає , але з кінця вересня почне йти в нас борг", - кажуть активісти.

Активісти повідомляють, що платити вони не будуть доки Межигір'я не отримає свого юридичного статусу.

У прибутковому Межигір’ї з’явилися мільйонні борги за електроенергію

У прибутковому Межигір’ї з’явилися мільйонні борги за електроенергію

"Межигір'я при тих фінансових справах, які в нього є, могло би оплачувати платежі. Але  у нас немає жодного юридичного права на те, щоб оплачувати", - говорять активісти.

Тиждень тому територія Межигір'я повернулася на державний баланс. А от кому належать споруди цієї  території і колишнє майно Януковича досі вирішує генеральна прокуратура

Коли завершиться юридична тяганина, ніхто прогнозувати не береться. Активісти  впевнені-для того, щоб довести , що Межигір'я було отримано  злочинним шляхом, треба чимало часу. А без цього - ані юридичного статусу колишній резиденції Януковича, ані сплати боргів не буде. 

Раніше повідомлялося, що свободівці і самооборонівці не можуть поділити "Межигірʼя".

Повʼязані теми:

Наступна публікація