У пожежі багатоповерхівки на Печерську винуватять мисливців за землею

У пожежі багатоповерхівки на Печерську винуватять мисливців за землею

Погорільців з будинку на Мазепи чекає півроку поневірянь

Попередньо причиною називають займання електродротів, але потерпілі не вірять у випадковість.

У нічній пожежі у центрі Києва загалом постраждало 55 квартир, вщент вигоріло вісім, решта залиті водою, йдеться в сюжеті ТСН.

Весь будинок на 13 під'їздів відімкнули від комунікацій.

Заступник голови КМДА пояснив, що міська влада відремонтує перекриття, сходи та покрівлю. Самі ж квартири, жодна з яких не була застрахована, залишаються на совісті погорільців.

"Не дивлячись на те, що це приватизовані квартири, нам прийдеться робити ремонтні роботи... Але ясно, що зробити євроремонти в тих квартирах ми не зможемо, як воно було", - заявив заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Попередньо і офіційно причиною пожежі називають займання електродротів. Втім потерпілі вважають винними мисливців за землею на Печерську.

"Ви ж знаєте, що по центру йде боротьба за горища, ось вона і тут така йшла", - повідомив один із погорільців.

Наразі комісія оцінює збитки. Якщо доведеться ремонтувати покрівлю та сходові кліті, це затягнеться на 2-3 місяці. Коли ж треба буде міняти перекриття між поверхами погорільцям доведеться поневірятися по тимчасових притулках до півроку.

Нагадаємо, що пожежа сталася минулої ночі о 00:16 у Печерському районі міста, по вул. Івана Мазепи, 3, в шестиповерховому житловому будинку (тринадцятипід'їздний, на 175 квартир). У квартирі на шостому поверсі виникло загорання з подальшим розповсюдженням вогню на сусідні квартири та покрівлю будинку.

О 04:05 пожежно-рятувальними підрозділами МНС пожежу було ліквідовано.

Повʼязані теми:

Наступна публікація