У постраждалих від пожежі на нафтобазі під Васильковом не залишилося живого місця на тілах
Працівникам наказали приїхати на роботу.
Вранці на палаючу нафтобазу приїхали працівники.
Постраждалих від потужної пожежі та вибуху на нафтобазі, що під Васильковом, вивозять до лікарень Василькова та столиці.
Як йдеться у сюжеті ТСН.Ранок, на постраждалих, яких евакуйовували з нафтобази, не було живого місця на тілі, у людей клаптиками звисала шкіра.
Крім того, вранці на палаючу нафтобазу приїхали працівники. За їхніми словами, їм наказали приходити на роботу. Проте правоохоронці не дали працівникам підійти.
Нагадаємо, Арсен Аваков повідомив жахливі подробиці гігантського вибуху нафтобази під Києвом.