У Попова розповіли, що вартість проїзду у підземці має бути більше трьох гривень

У Попова розповіли, що вартість проїзду у підземці має бути більше трьох гривень

Заступник голови КГГА заявив, що вартість жетону має бути 3,2 грн / Фото: Корреспондент

В цю вартість не закладений капітальний ремонт ескалаторів.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко повідомив, що економічно обґрунтована вартість проїзду у Київському метрополітені становить 3 гривні 20 копійок, пише УНІАН.

Чиновник відзначив, що в цю вартість навіть не закладений капітальний ремонт ескалаторів, контактної мережі, не врахована вартість регламентних робіт, які потрібно було робити раз на п'ять років – наприклад, замінити ескалатори.

"По факту, за останні тридцять років цього ніхто не робив – проводився поточний ремонт. І зараз у нас потребують ремонту 36-37 ескалаторів, одночасний ремонт яких відразу потягне на 400 мільйонів гривень. Якщо ці гроші включити в тарифи, то почнеться проблема", – зазначив Крамаренко.

Він також додав, що потрібно обновити 600 вагонів метро, на що треба майже 5 мільярдів гривень.

"Тому якщо взяти поточні операційні витрати – фонд зарплати, загальні витрати на поточний ремонт, те, на що постійно йдуть гроші, тариф – 3,2 гривні. Плату за проїзд ми залишимо 2 гривні, а 1 гривню 20 копійок з кожного квитка будемо відносити на компенсацію різниці в тарифах з міського бюджету", – пояснив чиновник.

Нагадаємо, заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко заявляв, що вартість проїзду в столичному метро не підвищуватиметься.

Повʼязані теми:

Наступна публікація