У Попова попередили, що ввечері затори будуть не менш 9 балів

Дата публікації
Перегляди
1984
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Попова попередили, що ввечері затори будуть не менш 9 балів

Сьогодні ввечері затори на дорогах столиці будуть не менше 9 балів / Фото: Сегодня

Перший заступник голови КМДА заявив, що в середу рух наземного громадського автотранспорту буде відновлено на 100%.

У Київській міській державній адміністрації прогнозують, що затори на дорогах столиці триватимуть ще два-три дні.

"Увечері (у вівторок - ред.), я думаю, теж будуть затори не менше дев'яти балів", - заявив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак на прес-конференції у вівторок.

Він закликав киян в найближчі дні не виїжджати на особистому автотранспорті та користуватися послугами громадського транспорту.

При цьому перший заступник голови КМДА заявив, що в середу рух наземного громадського автотранспорту буде відновлено на 100%. "Сьогодні відновлено на 90%, завтра буде на 100%", - сказав Мазурчак.

Він також пояснив, що роботу Київського метрополітену не можна зробити цілодобовою, оскільки йому необхідний час на регламентні роботи. Зокрема, необхідно також прибирати сніг на відкритій ділянці Святошино-Броварський лінії, інакше метро теж може зупинитися.

Мазурчак зазначив, що в даний час всі зусилля спрямовані на розширення розчищеної від снігу проїжджої частини основних магістралей і вивіз снігу з місць, в яких можливе підтоплення при швидкому таненні снігу.

Як відомо, за даними сайту "Яндекс.Пробки", сьогодні вранці у Києві були сильні затори - 10 балів за десятибальною шкалою.

У той же час громадським транспортом кияни також не могли нормально доїхати, оскільки доводилося вистоювати величезні черги, щоб потрапити на маршрутку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1984
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація