У Попова хочуть пустити експреси кладовищами

У Попова хочуть пустити експреси кладовищами

Киян будуть безкоштовно провозити комунальні автобуси №804, №740, №77 / Фото: youtube/armproc

Для перевезень киян у поминальні дні до міських кладовищ додатково виділено 369 одиниць транспорту

Глава Київміськдержадміністрації Олександр Попов розпорядився організувати безкоштовне перевезення киян у поминальні дні на спеціальних маршрутах. Про це Олександр Попов сказав у понеділок в ході апаратної наради в КМДА.

"Ми вперше пускаємо в поминальні дні спеціальні автобусні маршрути, які будуть перевозити людей до міських кладовищ безкоштовно. Всього на ці маршрути виділено 220 автобусів, і 12 травня кияни зможуть скористатися ними, щоб поїхати і пом'янути своїх рідних і близьких", - сказав Олександр Попов.

Голова Київської міськдержадміністрації також доручив підлеглим розглянути можливість запуску малогабаритних автобусів, які курсували б по території найбільших кладовищ столиці.

"Території київських кладовищ досить великі. Літнім людям важко долати такі відстані пішки, а автомобілі ми не можемо впускати в ці дні на їх територію, бо проїзди мають обмежену пропускну здатність. Тому прошу розглянути можливість пустити по кладовищах невеликі автобуси, які в режимі експресу перевозили б людей від входу до найдальших куточків", - сказав Олександр Попов.

Як зазначає прес-служба КМДА, зокрема, 12 травня киян безкоштовно будуть провозити комунальні автобуси № 804е (ст.метро "Лісова" - Північне кладовище) № 740е (ст.метро "Виставковий центр" - Південне кладовище), № 77Е (вул . Курнатовського - Лісове кладовище) і експреси до Лісового кладовища від станцій метро "Петрівка", "Оболонь", "Чернігівська" і універсаму "Позняки".

Всього для перевезень киян у поминальні дні до міських кладовищ додатково виділено 369 одиниць транспорту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація