У Печерському суді "таємно" обрали нового голову, який залишив при владі колишнього керівника

У Печерському суді "таємно" обрали нового голову, який залишив при владі колишнього керівника

Руслан Козлов - новий глава Печерського суду. / Фото: facebook.com/sandrokiriak

У виборах брали участь навіть відсторонені скандальні судді.

3 квітня був обраний голова Печерського районного суду Києва. Ним став Руслан Козлов, який працює в цьому суді з січня 2007 року.

За Козлова віддали свої голоси 21 суддя, за колишнього керівника Печерського суду Світлану Смик проголосували лише троє, ще п'ять чоловік проголосували за Олесю Батрин, повідомляє ZN.ua.

При цьому засідання відбулося в закритому режимі і воно заздалегідь не анонсувалося. Для участі у виборах були "запрошені" всі 29 суддів, навіть Сергій Вовк, Оксана Царевич і Віктор Кицюк, яких на два місяці відсторонили від посад.

Голосування провели на третьому поверсі, де немає відеокамер.

Після того, як Козлов став головою Печерського суду, був розіграний сценарій, при якому фактично при владі залишається Смик, але тепер на посаді заступника.

Новообраний глава суду запропонував Смик на посаду свого заступника, і судді вже під його впливом затвердили її заступником. І Смик продовжить неформально керувати судом.

Ще одним заступником Руслана Козлова став суддя Олег Білоцерківець.

Нагадаємо, постраждалі від вироків одіозного судді Печерського суду Вовка розповіли, як на їхнє життя вплинуло печерське правосуддя.

Повʼязані теми:

Наступна публікація