У неділю в Києві перекриють Контрактову площу і тимчасово змінять рух транспорту. Мапа

У неділю в Києві перекриють Контрактову площу і тимчасово змінять рух транспорту. Мапа

Фото: wikipedia

Зміни у роботі транспорту викликані концертом.

У неділю, 31 липня, у Києві на Контрактовій площі з 17:00 до 22:00 на час проведення благодійного концерту буде змінено роботу транспорту, з 18:00 до 22:00 рух транспорту буде заборонено. Про це йдеться у повідомленні прес-служби КМДА.

"У зв'язку з проведенням благодійного концерту на Контактовій площі вносяться тимчасові зміни в роботу наземного громадського транспорту, а саме – автобусів маршрутів №№ 62, 114(R), 115", - повідомили у адміністрації.

На час благодійного концерту рух автобусів буде організовано по трасам:

автобуси маршруту №62 – від Ботанічного саду до Володимирського узвозу за діючим маршрутом, далі – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Спаська– вул. Волоська – вул. Сковороди – вул. Межигірська – вул. Спаська – вул. Набережно-Хрещатицька – Боричів тік – Володимирський узвіз, далі за діючим маршрутом;

автобуси маршруту №114(R) в напрямку залізничного вокзалу Центральний буде організовано від вул. Милославської до вул. Набережно-Хрещатицької за діючим маршрутом, далі – Боричів тік – Володимирський узвіз (без заїзду на Контрактову площу), далі за діючим маршрутом;

автобуси маршруту №115 буде організовано від залізничного вокзалу Дарниця до вул. Сковороди за діючим маршрутом, далі – вул. Межигірська – вул. Спаська – вул. Набережно-Хрещатицька, далі за діючим маршрутом.

Окрім того з 18:00 до 22:00 на ділянці від перетину з вул. Покровською до перетину з вул. Григорія Сковороди рух транспорту буде заборонено.

Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА

Повʼязані теми:

Наступна публікація