У МВС заявляють, що протестувальники стріляють у силовиків з вогнепальної зброї

У МВС заявляють, що протестувальники стріляють у силовиків з вогнепальної зброї

У МВС показали стоп-кадр, на якому чоловік у масці тримає пістолет / Фото: mvs.gov.ua

У відомстві нагадали - закон про амністію поширюється тільки на активістів, затриманих з 29 грудня по 2 лютого.

Радикальні протестувальники використовують вогнепальну зброю проти правоохоронців у ході протистояння на вулицях Шовковичній, Інститутській та Грушевського в центрі Києва.

Про це заявляють у прес-службі МВС України.

"Під час прямої телетрансляції подій з центру Києва в ефірі одного з телеканалів з'явилися кадри, на яких було видно факт застосування одним із мітингувальників вогнепальної зброї - пістолета. Також камери зафіксували наявність у мітингувальників холодної зброї, в тому числі - ножів", - йдеться в повідомленні.

Як доказ на сайті МВС виклало кілька стоп-кадрів, на одному з яких молода людина в масці тримає зброю, а на іншому - людина,  яка тримає ніж. У той же час логотипу каналу на стоп-кадрах немає, неможливо визначити і дату зйомки.

На другому - стоп-кадрі людина з ножем / Фото: mvs.gov.ua

У відомстві закликають протестувальників не робити радикальних дій і нагадують про кримінальну відповідальність за вчинені правопорушення. Також у прес-службі МВС нагадали - закон про амністію вступив в дію 17 лютого і його дія поширюється на активістів, які були затримані з 29 грудня 2013 року по 2 лютого поточного року.

Нагадаємо, раніше очевидці протистояння в центрі Києва повідомили, що "беркутівці" закидають демонстрантів гранатами з дахів будинків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація