У музеї архітектури у Пирогові вигорів будинок-експонат

Керівництво музею підозрює підпал.

Сьогодні, 21 жовтня, у музеї народної архітектури та побуту у Пирогові, що у Голосіївському районі Києва, сталася пожежа.

Як повідомляє ДСНС Києва, інформацію про займання рятувальники отримали о 9:31. Загорілася одна із дерев'яних експозицій господарчої споруди розміром 4x8 м кв.

За попередніми даними, будівля не є пам'яткою архітектури, належить до категорії виставкового експонату. Пожежу локалізували о 10:07, а за три хвилини згасили повністю. На місці події працювало 2 одиниці основної пожежно-рятувальної техніки та близько 15 рятувальників.

Водночас працівники музею не погоджуються з тим, що будівля не несе історичної цінності. Як розповіли співробітники музею кореспондентові ТСН, цей будинок ХІХ століття привезений із Рахова, він був розташований у кутку музею "Карпати". Директор музею Юрій Бойко впевнений, що це підпал. За його словами, на цю територію давно накинули оком забудовники, і керівництво неодноразово отримувало погрози через землю. Після того, як побачили пожежу о 9 ранку, викликали не тільки пожежників, а й місцеві органи влади.

Повʼязані теми:

Наступна публікація