У МОЗі дали рекомендації жителям Київщини через пожежі в області

У МОЗі дали рекомендації жителям Київщини через пожежі в області

Фото: ТСН.ua

Ситуація на Київщині не критична.

Сьогодні, 3 вересня, у МОЗі повідомили, що у зв'язку з пожежею торф'яників і лісових масивів в районі с. Зазим'я, що під Києвом, станом на 17:45  2 вересня у пробах повітря були зафіксовані перевищення гранично допустимих концентрацій продуктів згоряння, зокрема, ангідриду сірчистого.

Крім того, Головне управління Держсанепідслужби  інформує, що станом на 08:00 3 вересня ці показники стали дещо меншими, але поки що перевищують норму.

"Гранично допустимі концентрації шкідливих речовин в Україні – одні з найбільш жорстких в світі, - зазначив під час брифінгу в МОЗ керівник Держсанепідслужби України Святослав Протас.

За його словами,  ситуація не є критичною, проте вимагає від населення дотримання певних рекомендацій.

"Слід обмежувати перебування на відкритому повітрі, робити часте вологе прибирання приміщень, вживати велику кількість води – до 2-3 літрів на добу, завішувати вікна та двері вологою тканиною. Така ситуація може зберігатися від декількох днів до декількох тижнів в залежності від погодних умов. Особливу увагу щодо дотримань цих норм слід приділити дітям, людям похилого віку, людям з хронічними захворюваннями, легеневими захворюваннями та алергією", - додав він.

В свою чергу заступник Міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський зауважив, що заклади охорони здоров'я отримали настанови в такий період більш уважно ставитись до звернень громадян з симптомами поганого самопочуття.

Також винесено рекомендації столичній адміністрації про тимчасове призупинення навчального процесу у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Нагадаємо, що масштабна лісова пожежа під Києвом могла статися через підпал.

Повʼязані теми:

Наступна публікація