У міністерстві виправдали скандальну клініку, в якій відмовилися рятувати помираючого чоловіка

У міністерстві виправдали скандальну клініку, в якій відмовилися рятувати помираючого чоловіка

Загиблий помер від ножового поранення / Фото: Виталий Носач/ukrafoto.сom

У міліції говорити про деталі слідства відмовляються.

Комісія Міністерства охорони здоров'я провела розслідування щодо причин ненадання допомоги помираючому киянину в центрі столиці лікарями приватної клініки Healthy&Happy, пишуть Вести.

Дивіться фото: На очах у свідків невідомі вбили 35-річного чоловіка

В діях лікарів МОЗ не знайшло нехтування стандартами медичної допомоги. Ортопед-травматолог, який вийшов до пораненого на вулиці Саксаганського, діяв правильно. У той же час у міністерстві зазначили, що оцінку його діяльності повинні дати правоохоронці.

У міліції зараз розслідують вбивство бізнесмена, але говорити про деталі слідства відмовляються.

Читайте: Убитий в центрі Києва чоловік відпочивав на Мальдівах і мав сина-першокласника

У той же час у міністерстві заявили, що знайшли порушення у госпдіяльності клініки, протягом трьох місяців працівники повинні усунути їх.

За інформацією джерел "Вестей" в правоохоронних органах, вбивство сталося через бізнес Парфенюка. Крім офіційної роботи на фірмі "Термобуд Україна", він займався цінними паперами.

Нагадаємо, 23 квітня вдень у центрі Києва на вулиці Саксаганського було виявлено тіло чоловіка. Пізніше в міліції заявили, що загиблий помер від ножового поранення.

НП сталася недалеко від клініки Healthy&Happy. У клініці заявили, що оскільки заклад приватний, то "у них все за записом".

Повʼязані теми:

Наступна публікація