У міліції переконують, що кинуть за ґрати організатора вибухів під ВР

Дата публікації
Перегляди
1166
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
У міліції переконують, що кинуть за ґрати організатора вибухів під ВР

Також у столичному главку міліції повідомили, що наразі в Голосіївському райуправлінні міліції допитується майже 20 із понад 30 затриманих / Фото: Reuters

Під райвідділком досі залишаються пікетувальники.

У міліції запевняють, що затримана особа, яка кинула гранату в правоохоронців під Верховною Радою, обов'язково буде взята під арешт за рішенням суду.

Про це пише УНІАН.

Правоохоонці запевнили, що "особа, яка вчинила особливий небезпечний злочин, затримана і обов'язково за рішенням суду буде взята під арешт".

Також у столичному главку міліції повідомили, що наразі в Голосіївському райуправлінні міліції допитується майже 20 із понад 30 затриманих за вчинення протиправних дій під будівлею парламенту.

При цьому у міліції зазначили, що майже 100 осіб пікетують райвідділ, вимагаючи звільнення затриманих. Час від часу вони ходять в різних напрямках по пішохідному переходу біля райвідділу, заважаючи руху транспорту. Але до будь-яких активно-провокативних дій не вдаються. На місці події охорону громадського порядку забезпечує достатня кількість працівників правоохоронних органів.

Нагадаємо, що раніше у Мережі з'явилося нове криваве відео вибуху гранати під ВР

Президент особисто проконтролює, щоб за теракт під Радою відповіли організатори

Президент особисто проконтролює, щоб за теракт під Радою відповіли організатори

Повʼязані теми:

Наступна публікація