У Києві та області оголошено перший рівень небезпечності
Погодні умови на Київщині можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту
Гроза на Київщині / © ТСН
У Києві та області оголошено перший рівень небезпечності, жовтий.
Про це повідомив Український гідрометцентр у Telegram.
«У найближчі дві години зі збереженням до кінця доби 22 червня гроза, по області в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. I рівень небезпечності, жовтий», — йдеться у повідомленні.
В Укргідрометцентрі зазначили, що погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту.
Раніше ми повідомляли, що на Україну суне грозовий фронт.