У Києві та області оголошено перший рівень небезпечності

Погодні умови на Київщині можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту

Гроза на Київщині

Гроза на Київщині / © ТСН

У Києві та області оголошено перший рівень небезпечності, жовтий.

Про це повідомив Український гідрометцентр у Telegram.

«У найближчі дві години зі збереженням до кінця доби 22 червня гроза, по області в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. I рівень небезпечності, жовтий», — йдеться у повідомленні.

В Укргідрометцентрі зазначили, що погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту.

Раніше ми повідомляли, що на Україну суне грозовий фронт.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie