У Конча-Заспі влаштували генеральне прибирання в очікуванні Тимошенко

У Конча-Заспі влаштували генеральне прибирання в очікуванні Тимошенко

Із маєтку вивозять сміття та гілля

Найбільше чекає на приїзд господині лабрадор Бос.

Із будинку Тимошенко в Конча-Заспі вантажівками вивозять сміття, а охорона радіє, що Юля – на волі, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відома опозиціонерка уже три дні перебуває на волі, проте і досі не потрапила додому в один із найелітніших районів Конча-Заспи. У Срібній затоці Тимошенко оселилася у 2006 році.

На хвіртці табличка – помешкання народного депутата. Територія - за високою огорожею, засаджена густими кущами та деревами. Із дороги проглядається лише дах двоповерхового будинку. За 2,5 роки, поки екс-премʼєр була за ґратами, за словами охоронця помешкання, тут кілька місяців жила її донька Євгенія з нареченим Артуром. Із дня на день у маєтку чекають на відому господарку. Провести екскурсію охоронець відмовився, відкрив лише хвіртку і випустив погуляти улюбленця Юлі.

Лабрадор Тимошенко на кличку Бос прославився три роки тому. Із ним опозиціонерка бігала щодня по 10 км.

З іншого боку володіння Тимошенко виходять на затоку, але й тут дерева густо затуляють подвіря.

У котеджному містечку - порожньо, заможних сусідів не видно. Хлопці із Самооборони кажуть, що за останній тиждень звідси виїхало чимало мешканців.

Нині невідомо, де перебуває Тимошенко. Як стало відомо ТСН, до неї із Чехії прилетів чоловік Олександр. Удень родина вилетіла з Дніпропетровська. Тітка екс-премєра запевняє: усі оселі їхньої родини побудовані коштом, який заробили завдяки бізнесу.

Нагадаємо, що донька Юлії Тимошенко під час розстрілу Майдану святкувала день народження

Кореспонденти ТСН Валентина Мудрик та Ольга Павловська

В маєтку Тимошенко почали генеральне прибирання

В маєтку Тимошенко почали генеральне прибирання

Повʼязані теми:

Наступна публікація