У КМДА зареєстровано суботник з очищення Києва від барикад

У КМДА зареєстровано суботник з очищення Києва від барикад

Документи на суботник у центрі Києва ентузіаст узгодив у КМДА / Фото: korrespondent.net

Акцію на 11:00 ранку запланував невідомий досі активіст.

У КМДА зареєстровано звернення громадянина Івана Проценка щодо наміру розібрати барикади Євромайдану та звільнити вулиці від наметів, а також кордонів працівників МВС. Про це активіст повідомив у своєму блозі, додавши фотографію відповідних документів.

"Жителі Києва об'єднуються для наведення порядку в столиці. Такого бардака у столиці не було з часів Великої Вітчизняної Війни", - прокоментував свою ініціативу молодий чоловік, який народився в Одесі та перебрався до столиці кілька років тому.

"Люди, які збираються на Майдані, не повинні заподіювати незручності і завдавати шкоди оточуючим. Їхнє право на мирний протест ніхто не відбирає. Сцену, намети і будови, які не перебувають на проїжджій частині, ніхто чіпати не буде, але дороги повинні бути звільнені для вільного проїзду транспорту. Запрошую всіх бажаючих жителів столиці взяти участь у добровільному суботнику з наведення порядку в центрі міста. Приходити з закритими обличчями заборонено задля уникнення провокацій. Безпеку заходу забезпечуватимуть співробітники правоохоронних органів. Також буде ТБ-зйомка та зйомка на відеозаписуючі ґаджети усіма бажаючими. Наявність плакатів і допоміжних засобів у вигляді лопат, граблів, сміттєвих кульків, рукавичок вітається", - повідомив активіст.

На власній сторінці у соцмережі Facebook Проценко зазначив, що акція є цілком санкціонованою. А допомогу технікою надаватиме зацікавлений доброчинець, назвати котрого автор не схотів.

"Сьогодні мій ранок почався з узгодження питання про проведення заходу в правовій площині. Мені подзвонили з відділу департаменту соціальної політики міста і уточнили всі нюанси щодо заходу. Жінка сказала, що доповість своєму керівництву і передзвонить. Передзвонила через хвилин 40 і сказала, що захід зареєстровано і проходитиме на всіх законних підставах. Також вона сказала, що будуть повідомлені правоохоронні органи. Через півгодини подзвонили з головного управління МВС і також уточнили все. Отримавши відповіді на поставлені питання, повідомили про те, що будуть супроводжувати даний захід і забезпечувати охорону правопорядку на ньому. Так що в правовій площині у нас "зелене світло", - зазначив Проценко.

Раніше повідомлялося, що Янукович досі не підписав закон про амністію затриманим євромайданівцям.

Повʼязані теми:

Наступна публікація