У КМДА запевняють, що не просили "Беркут" допомогти з установкою ялинки на Майдані

Дата публікації
Перегляди
4338
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У КМДА запевняють, що не просили "Беркут" допомогти з установкою ялинки на Майдані

Департамент благоустрою відхрестився від ялинки на Майдані / Фото: Facebook/Анжеліка Лабунська

Департамент благоустрою відхрестився від ялинки на Майдані.

Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міськдержадміністрації не має відношення до встановлення новорічної ялинки на Майдані Незалежності і не звертався до правоохоронних органів за допомогою.

"Департамент не має ніякого відношення до встановлення ялинки на Майдані Незалежності і відповідно не зверталися до правоохоронних органів з цього приводу", - повідомив керівник прес-служби департаменту Наталя Ситайло.

Вона підкреслила, що згідно з розпорядженням КМДА від 30 жовтня "Про проведення загальноміських Новорічних і Різдвяних свят", координація дій, пов'язаних з організацією цих свят, покладена на департамент культури КМДА.

Нагадаємо, правоохоронці пояснили свої дії з розгону Євромайдану близько 4 годин ранку суботи, 30 листопада тим, що вони забезпечували працівникам КП "Київблагоустрій" можливість встановити новорічну ялинку на Майдані.

Між тим, на Майдані Незалежності зараз височіє лише основа головної новорічної ялинки країни, а елементи її зеленого покриву учасники акції протесту використовували при встановленні загороджень на проїжджій частині, щоб заблокувати рух транспорту.

Дата публікації
Перегляди
4338
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація