У КМДА визначили, чиї банкомати розмістять у столичному метрополітені

У КМДА визначили, чиї банкомати розмістять у столичному метрополітені

Фото: УНІАН

Крім банкоматів, найближчим часом на станціях метро будуть установлені і термінали самообслуговування.

Банкомати "ПриватБанку" будуть обслуговувати пасажирів київського метро.

Про це йдеться у повідомленні Київського метрополітену у Facebook.

"ПриватБанк обрано переможцем відкритого конкурсу на розміщення банкоматів у холах станцій столичного метрополітену, який проводила КМДА. Як повідомив керівник напрямку "Платежі та перекази" ПриватБанку Олексій Путятін, пропозицію щодо розміщення банкоматів і терміналів самообслуговування найбільшого банку було визнано найкращим як за рівнем орендної плати, так і за якістю запропонованих пасажирам послуг", - йдеться у повідомленні.

Крім банкоматів "ПриватБанку", найближчим часом на станціях метро будуть установлені і термінали самообслуговування.

"Крім банкоматів ПриватБанку, найближчим часом на станціях метро будуть установлені і термінали самообслуговування, за допомогою яких кияни зможуть проводити комунальні та інші платежі, здійснювати перекази, купувати квитки на транспорт і отримувати інші банківські послуги", - заявив Олексій Путятін.

За інформацією "ПриватБанку", в холах усіх станцій Київського метрополітену буде встановлено понад 100 банкоматів та терміналів самообслуговування ПриватБанку. Мережа банківського обслуговування в метрополітені буде доступна власникам банківських карток усіх українських банків, а також усім власникам соціальних карток киянина. 

Раніше повідомлялося, що від 1 квітня, пільговики матимуть право на безкоштовний проїзд у столичному метрополітені лише із "Карткою киянина".

Як кияни читали вірші Шевченка за безкоштовний проїзд у метро

Як кияни читали вірші Шевченка за безкоштовний проїзд у метро

Повʼязані теми:

Наступна публікація